Specjalizacje

Home/Specjalizacje
Specjalizacje2018-01-16T09:35:42+00:00

Specjalizacje

Ginekologia i położnictwo

W poradni zajmujemy się m. in. kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych, opieką nad kobietą ciężarną, bezpieczną antykoncepcją, leczeniem zaburzeń hormonalnych, profilaktyką i diagnostyką chorób szyjki macicy.

Więcej…

Diagnostyka Prenatalna

W Poradni Diagnostyki Prenatalnej wykonujemy badania prenatalne wg standardów FETAL MEDICINE FOUNDATION (FMF).

Więcej…

Ginekologia dziewczęca

Celem Poradni jest zapewnienie opieki dziewczynce w całym okresie jej życia od narodzin, do osiągnięcia dojrzałości płciowej.

Więcej…

Endokrynologia

Lekarze Poradni zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób układu endokrynnego

Więcej…

Endokrynologia ginekologiczna

W Poradni Endokrynologii Ginekologicznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania, diagnostyką i leczeniem okresu menopauzy.

Więcej…

Onkologia

Zapraszamy do Poradni Onkologicznej, której głównym celem jest diagnostyka zmian podejrzanych o charakter nowotworowy oraz zapewnienie opieki pacjentom po, lub w trakcie leczenia onkologicznego.

Więcej…

Chirurgia onkologiczna

Celem poradni jest zapewnienie opieki pacjentom po leczeniu chirurgicznym chorób nowotworowych, jak i konsultacja pacjentów z guzami i kwalifikacja ich do leczenia chirurgicznego lub onkologicznego.

Więcej…

Genetyka

Poradnia Genetyczna oferuje szerokie spektrum badań w kierunku predyspozycji do chorób i nowotworów w tym również niepowodzeń rozrodu.

Więcej…

Immunologia

W poradni diagnozowane są przyczyny zaburzeń odporności a następnie ustalany przez lekarza plan leczenia.

Więcej…

Dermatologia

Do Poradni Dermatologicznej zapraszamy na badania i zabiegi oraz wizyty konsultacyjne do lekarzy specjalistów dermatologów.

Więcej…