Badania prenatalne w Gdańsku – bez kolejki

Home/Inne/Badania prenatalne w Gdańsku – bez kolejki

Badania prenatalne w Gdańsku – bez kolejki

Od sierpnia 2019 roku w Klinice Zdrowia Kobiety INVICTA przyszłe mamy mogą bez długiego oczekiwania umówić się na badania prenatalne. Do ich dyspozycji jest lekarz z wieloletnim doświadczeniem i specjalista z certyfikatem FMF, dr Ewa Mężyk.  Z myślą o komforcie pacjentek udostępniliśmy dodatkowe terminy wizyt zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dużo większa dostępność z pewnością pozwoli Paniom wybrać możliwie najbardziej dogodny oraz szybki termin realizacji badania.

Diagnostyka prenatalna to „złoty standard” w opiece nad kobietami w ciąży. Dzięki nieinwazyjnym badaniom USG i z krwi, przyszła mama może zyskać spokój i większą wiedzę na temat zdrowia swojego dziecka. Może też porozmawiać z lekarzem nt. przebiegu ciąży. W ofercie są również nieinwazyjne testy genetyczne NACE, które umożliwiają ocenę statusu genetycznego płodu, z niezwykłą precyzją już na wczesnym etapie ciąży. W przypadku konieczności pogłębienia diagnostyki, jest też możliwość wykonania amniopunkcji. Jest to badanie, które daje pełną informację o kariotypie (czyli zestawie chromosomów) dziecka.

Celem umówienia wizyty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego  z naszą infolinią pod numerem 58 58 58 8000 lub do rejestracji poprzez system medipoint.pl. W Klinice realizujemy badania zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie.

By |2019-08-30T09:57:49+00:0029 July 2019|Categories: Inne|

About the Author:

INVICTA
Kliniki Zdrowia Kobiety INVICTA istnieją na rynku od 20 lat, to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje. Kliniki zapewniają kompleksową opiekę medyczną kobietom w każdym wieku, oferując konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi i profilaktykę m. in. w zakresie położnictwa i ginekologii, endokrynologii, ginekologii endokrynologicznej, andrologii, genetyki oraz onkologii i chirurgii onkologicznej.