Badania prenatalne w Bydgoszczy – NOWOŚĆ!

Home/Inne/Badania prenatalne w Bydgoszczy – NOWOŚĆ!

Badania prenatalne w Bydgoszczy – NOWOŚĆ!

W Klinice INVICTA W Bydgoszczy Pacjentki już mogą umawiać się na badania prenatalne.

W ofercie Kliniki są m.in.:

  • USG NT + ocena ryzyka wg FMF,
  • Test podwójny – Test PAPPA i wolne bHCG,
  • USG prenatalne w II trymestrze,
  • USG położnice w III trymestrze,
  • Badanie prenatalne NACE.

Diagnostyka prenatalna to „złoty standard” w opiece nad kobietami w ciąży. Pozwala ona kontrolować stan zdrowia dziecka jeszcze na etapie życia płodowego. Dzięki temu leczenie niektórych wad, np. wad kardiologicznych, można podjąć się już w czasie ciąży. Diagnoza jest również ważną informacją dla lekarzy, którzy w przypadku niektórych chorób muszą objąć noworodka szczególną opieką medyczną.

Podobnie jak we wszystkich innych placówkach Kliniki INVICTA, również w Bydgoszczy Pacjentki mogą wykonać nieinwazyjny test genetyczny NACE. Umożliwia on ocenę statusu genetycznego płodu, z niezwykłą precyzją już na wczesnym etapie ciąży.

Zapraszamy do Kliniki INVICTA w Bydgoszczy >>>

Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu 58 58 58 800 lub kontakt na adres mailowy klinika.bydgoszcz@invicta.pl

Badania prenatalne w Klinice INVICTA wykonywane są wg. standardów FETAL MEDICINE FOUNDATION (FMF). To najbardziej uznana organizacja zajmującą się standaryzowaniem i oceną jakości badań ultrasonograficznych w ciąży, co daje szansę potwierdzenia prawidłowego rozwoju dziecka w łonie matki, albo wykrycia nieprawidłowości

Więcej informacji o badaniach prenatalnych >>>

By |2019-11-13T11:50:02+00:0030 August 2019|Categories: Inne|

About the Author:

INVICTA
Kliniki Zdrowia Kobiety INVICTA istnieją na rynku od 20 lat, to nowoczesne placówki medyczne stawiające na rozwój, wiedzę i kompetencje. Kliniki zapewniają kompleksową opiekę medyczną kobietom w każdym wieku, oferując konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, zabiegi i profilaktykę m. in. w zakresie położnictwa i ginekologii, endokrynologii, ginekologii endokrynologicznej, andrologii, genetyki oraz onkologii i chirurgii onkologicznej.